Prosím o radu. Koupil jsem TB, dal do keše, zaregistroval, dostal kod a teď potřebuji na stránkách do té keše přidat. Zatím jsem tak udělal jen v textu. Ale není na to nějaký správný postup? Když TB najdu, tak to taky píšu, stejně jako když ho někam dám. Ale neumím anglicky vůbec a tak tápu, jak ho zapsat. Dokonce už je zase z keše venku a nový kačer si ho tak asi nemůže zapsat. Dík za radu
Napsal bych, že je to na Wiki a dal odkaz kde ;), ale nějak mi stále nefunguje…
Tak aspoň krátce: Na geocaching.com link vlevo Trackable Items, poté Activate Trackable Item - tam zadat trackovací číslo a projít 3 krokový aktivační proces (název, stát, datum, mise,…) - tohle všechno už možná máš. ![]()
Do kešky se jakýkoli TB(GC), který máš v danou chvíli v inventáři, vloží během logování. Dole pod editačním oknem pro zápis textu logu je seznam držených TB/GC, vybereš, který chceš, zvýrazní se v seznamu a při odeslání logu se automaticky vloží do cache, ke které log píšeš… Pokud už jsi kešku logoval jako nalezenou, napiš teď pouze log typu Write note.
- Podle čísla TB si musiš vygenerovat aktivační kod na GC.com
- Aktivačním kodem a číslem TB si ho zaregistruješ a on se vloží do tvého profilu.
Při registraci si zvolíš název TB (jak se bude jmenovat),
můžeš vložit fotku "upload image"+zaškrtni to políčko pod ním(na fotce vymaž nebo zakryj číslo na TB),
popis co má dělat/jeho úkol"GOAL"
popis vlastností "About this item" - No a pak ho vložíš do cache tak jak to děláš při umístění nálezu.
Ještě k té Wiki ![]()
Tak tady to je… http://wiki.geocaching.cz/wiki/Travelbug
A tady je návod, jak si zprovoznit wiki…
http://www.geocaching.cz/forum/viewthread.php?forum_id=14&thread_id=6702&sort=&rowstart=20
(až dole…)
Snad by som len doplnil, ze okenice skladuju host subor zdes:
X:\WINDOWS\system32\drivers\etc\hosts
Ide o textovy subor do ktoreho staci na koniec suboru vlozit:
87.236.196.131 wiki.geocaching.cz