aktualizace Firmware

Na garmin.com jsem našel novou verzi firmware pro HCx 2.4 Nevíte někdo, jaký je rozdíl mezi f. 2.3 a 2.4 ( zda stojí za aktualizaci ) Díky.

Ten popis vylepšení a oprav je vypsaný pod tím. Divím se, že sis toho nevšiml :wink:

Když jsi našel, tak proč se ptáš? Když je to tu.

No já z toho moc chytrý nejsem. Dík

Asi se neproklikal až na stránku, kde se to dá stáhnout :wink:

Jinak by mne celkem zajímalo co provádí poslední update FW GPS chipsetu. To se mi povedlo stáhnout jen pomocí WebUpdateru. Na jejich stránkách nic takového není ani popsáno… Každopádně teď mám verzi 2.30 z původního 2.10, tak jsem zvědavý kdy mi to přestane fungovat nebo jestli samotný přístroj teď nekecá :slight_smile:

Jestli teď máš verzi 2.30, tak nový FW řeší třeba to, že při vypnutém kompasu přístroj stále otravuje s hláškou, že kompas je nezkalibrovaný (ikdyž tomu tak samozřejmě není). Ta hláška se objeví pokaždé když se poprvé po zapnutí přístroje přepneš na stránku kompasu a zůstává viset i na dalších dokud to nepotvrdíš ENTERem… Např.

Ostatní věci jsou celkem nepodstatné, alespoň pro mne…

EDIT: Pak mi ještě došlo, že ta hláška ohledně kompasu se objevuje i v případě, že ho vypneš a přes stránky se proklikáš opět do kompasu. Pak stačí ENTER a už je klid… Do příštího spuštění přístroje B)