No to byl zase vcera den! Od rana snezilo az do noci. Na zapadni strane kraje (PE, JI) napadlo 30 cm a na severovychode (TR a ZR) tak 10-20cm snehu. Nektere cache budou opet nedobytne, ale zato sjezdovky opet pres vikend oziji. Web cam “sjezdovka/piste” je stale v provozu a vypsana odmena stale plati. Po telefonickem dotazu u providera priojeni na I-NET mne bylo sdeleno, ze je provoz teto WEB kamery je plne v kompetenci provozovatele arealu SKI KLUBu Velke Mezirici. Byla by skoda, kdyby ji nikdo nevyuzil. V sousedstvi je take Grandpa/Dedek, ktere napadly snih nevadi. Pokud pojedete okolo, tak se zastavte. Odmenou bude pekna zimni prochazka, letos na jare uz asi doufam posledni
(kez by..!). Zdenek
Díky za info, ale já mám v tomhle počasí spíš chuť emigrovat přinejmenším do Portugalska
Ale samozřejmě míním zaplnit bílá místa na mapě (tedy, na mé nástěnné mapě doma jsou to vlastně modré špendlíky) co nejdříve.
Toz sa snaz..
Prece se nasel jeden kolega, ktery na vyzvu fyzicky zareagoval. Diky za navstevu WEBcam a dalsi informace. Kamera je stale v provozu i kdyz se snih velmi rychle rozpousti na vsech sledovanych sjezdovkach Vysociny http//sjezdovky.cz. O vikendu bude pekne, urcite to skusi take dalsi
Ahoj vsem a hodne uspechu i na jinych keskach! Zdenek
Krásné počasí. Zatím jsem stihnul jenom Brno (tam jsem musel kvůli svojí Citadele, ale alespoň kousíček slibu jsem splnil na Hadech. Nalezení bylo bez problémů, ale škatule je uvnitř celá mokrá. Vytřel jsem, sušil jsem, ale těžko to k něčemu bude - asi by to chtělo příležitostně vyměnit celou schránku a většinu obsahu (zejména papíry). Tenhle týden už se tam nedostanu, ale příští bych rád zkusil Telčsko…
Diky Tonicku za informaci o Hadech. Do Brna se chystame asi na svatky, tak s tim neco udelame. Je to skoda, ze je keska v tak spatnem stavu. Predevsim ta krabicka (plastova krabikca na potravu do lednicky) dobre tesni jenom po duslednem uzavreni (zaklapnuti vicka) a pokud se zmackne, tak z ni nesmi unikat vzduch. To si ale nekteri kolegove asi nevyzkousi pri uzavirani vicka a tak to takhle dopada. Skoda ze po vymene jiz nebudou puvodni zapisy v logu. Kdyz tak napis primo na muj mail v zahlavi. Zdravi Zdenek