Albumy na geocoiny a CWG

Pri hľadaní vo fóre som nenašiel diskusiu ohľadom skladovania geocoinov a CWG. Mám totiž už niekoľko (málo) desiatok mincí a už mi pripadá nedôstojné ich držať v nejakej skatuľke. Hľadám nejaký overený typ albumu, do ktorého by sa dali uložiť aj hrubé CWG, aj geocoiny bizarných tvarov. Viete niekto poradiť?

Kiko

tady to na dvou stranach http://gc-plzen.net/forum/viewthread.php?forum_id=15&thread_id=470&rowstart=0 nedavno diskutovali plzenaci. asi nejrozsirenejsi je na coiny a cwg koupit folie na mince a zalozit do sanonu. zajimave je to skladovani v obalech na cd, ale vyrabet 20 bych jich nechtel :slight_smile:

(do ceho konkretne vlozit velke sisate tvary coinu nevim, ale tipoval bych, ze by mohly existovat folie na mince s vetsimi rozmery??)

Ja mam na coiny http://www.geocoinshop.de/product_info.php/info/p393_Geocoin-Binder-Standard-incl–Box–Leuchtturm-.html
Jsou do nej nejruznejsi vlozky takze krome Nocturnalu v nem mam vsechno…

Vzhledem k tomu, že mám více než malé množství GC ve své sbírce, podobné šanony jsem zavrhl a připravuji vlastní řešení.
Co se týče různých způsobů uložení mincí, tak pro výstavní kousky používám kovové stojánky, které se dají koupit v několika shopech a zároveň jsem narazil na tento obchod: http://store.coinsforanything.com/

Na přenášení by to chtělo něco skladnějšího než šanon. Ale doma mám CWG uložený v prkýnku ve kterým jsem vyvrtal frézkou díru přímo na CWG.

já mam CWG zatím takhle :wink:

Vďaka za názory a informácie. Najviac ma zaujal šanon Numis z www.geocoinshop.de. Akurát netuším, aká je reálna kapacita na geocoiny.

Kiko

Já používám toto:

Sablona je z umele hmoty a presne se vejde do euroobalu, tze muzu mit "katalog" v krouzkvem sanonu. Pri prevozu jsou CWG perfektne chranena…

Tak tohle vypada fakt pekne… jak jste vyrobili tu sablonu?:o:o:o

Ja ji nevyrabela, koupila jsem ji :wink: kontakt na prodejce mam…

TA sablona je naprosto dokonala a famozni, muzes sem dat kontakt na prodejce, je to mnohem lepsi nez ty folie na mince. Na jedne plose je i hodne kolecek. Kolik stoji jedna ta plastova sablona?

Me se ta plastova vlozka libi taky.To by bylo idealni reseni.

Kontakt na sablonu sem! :stuck_out_tongue:

Ok, umluvili jste mne, kontakt je dan.xxl[zavinac]razdva.cz.
Kdyztak se odkazte na mne…

Nechcete to nekdo zorganizovat ve velkem? At chudaka Dana neotravujeme po per kouskach vsichni…

Kolik je cena pro predstavu?

I já se přidávám k zájemcům o šablonu. Vypadá to fakt moc pěkně. Díky akci kulový blesk, která začala na těchto stránkách, už se taky máme čím pochlubit, takže začínáme akutně řešit nějakou formu. :wink:

Ja bych bral 3 kusy. A docela by me zajimala cena. Na ten mail jsem jeste nepsal.

Jako majitel e-mailu bych nebyl zrovna nadseny, az mi budou chodit hromady spamu, tim chci rict, ze by bylo lepsi uvadet adresy ve stylu:

neco[zavinac]domena[tecka]cz
neco(zavinac)domena(tecka)cz

Nevim, jak je to s temito strankami a roboty vyhledavajicimi e-maily podle znaku @ a prislusnych tvaru ([email protected]), ale lepe si to pamatovat obecne pro vsechny takoveto pripady zobrazeni e-mailu verejne. :slight_smile:

Na coiny jsem si koupil semisovy plata na www.numis-hobby.cz