Gratuluji Alickovi a Sylve k vystupu na prvni vrchol !
I ja se pripojuji s gratulaci!! At pri putovani za pixlickama navstivite spoustu dalsich peknych mist a at Vas to bavi i nadale!!
I ja se pridavam ke gratulantum. Nyni mame v pavilonu nejen dalsiho bezvadneho cachera, ale i uzasnou sbirku coinu co putuji po cachich.
Taky moc gratuluju - a vyslo to na moc peknou cache a taky moc dobry datum!
Tak at se vam obema dal pekne putuje po okoli a at vas to dal bavi jako dosud! B)