Alicek - 1000

Gratuluji Alickovi a Sylve k vystupu na prvni vrchol !

I ja se pripojuji s gratulaci!! At pri putovani za pixlickama navstivite spoustu dalsich peknych mist a at Vas to bavi i nadale!!

I ja se pridavam ke gratulantum. Nyni mame v pavilonu nejen dalsiho bezvadneho cachera, ale i uzasnou sbirku coinu co putuji po cachich.

Taky moc gratuluju - a vyslo to na moc peknou cache a taky moc dobry datum! :wink: Tak at se vam obema dal pekne putuje po okoli a at vas to dal bavi jako dosud! B)