Alicek #500

Moc gratuluju k peknemu pullitrovemu jubileu a preju nejen do dalsiho hledani spoustu pohody a peknych navstivenych mist !!

Pripojuji se ke gratulaci a přeji hodně štěstí a radosti v pětistovce následující [Y] Z Vysočiny zdraví tomáš.

Gratuluji k výkonům o kterých si můžu nechat jen zdát [:)]. Nebyla ta pětistovka na mé kešce?

I ja pripojuji svou gratulaci. Chtel bych vyuzit tuhle prilezitost, a podekovat za “Alickovu hrebenovku”. Tahle tura se mi moc libila. Diky a hodne dalsi uspechu!

Takže další veliká gratulace z Perníkova do Mechova [;)]. Přeji hodně pohody nejen při cestách za šipkou..

Super cislo. Moc gratuluji a at to odsejpa k dalsi mete.

taktez se pripojuji ke gratulantum 

at se dari a botky dobre slapou

 

kladina