Alicek #800

Ve vsi tichosti a skromnosti dosahnul tento neunavny doprovod jezevcice cestovatelky dalsiho pekne kulateho cisilka!

Gratuluju a preju, at vam to obema dal pekne slape a splha! (Fakt nechapu, jak jsi dostal jezevcici na Ocima televizni kachny! :D)
A nam ostatnim preju dalsi horu krasnych minci od Alicka… (diky) :wink:

H+

Teda. Bezesporu nejlepe maskovany cacher. Alicek me nikdy neprestane prekvapovat svymi vykony. Takze Velka gratulace z Pardubic a preju hodne dalsich cachi odlovenych ve spolecnosti Silviny.

Tez gratuluju. Dlouha cesta k tak vysokemu cislu :slight_smile: Jen tak dal …

SmEjDiL

P.S. Alicek je i rekordman v poctu vlastnenych minci. Nikoho jinyo s tolika mincema neznam :slight_smile:

Gratulace z Hradce do Hradce . Ať se daří tak jako do teď !
neski & company

Honzo, hodne dalsich krasnych kesi Tobe i jezevcici !!!

I my se přidáváme s gratulací a přáním hodně elánu a méně planých pokusů u dalších keší. Ať vám to s jezevčicí frčí i nadále a těšíme se na další krásné mince, kterých Ti běhá po světě neuvěřitelné množství. Zase někdy naviděnou!

To i já se přidávám ke gratulaci. Škoda, že se neuvidíme na HRA-KRA-BEER, ale oni určitě zase brzo něco podniknou a to už jako přistěhovalec do HK absolvuji:-) Takze jeste jendou Alicku at to jde i dál a díky za ty tvoje pekný mince, co se povalujou vsude mozne kam clovek prije:-)

Též se přidávám ke gratulantům a moc děkuji i touhle cestou za tu spoustu mincí na cestách. Zrovna teď mám jednu u sebe.

Přidávám další VELKOU GRATULACI, a děkuji za spoustu krásných mincí, které vysíláš na cesty :wink:

Moc gratuluju!! Preju spoustu dalsich krabicek a pohodu do spolecneho hledani se Sylvinkou, jen tak dal!!

Veliká gratulace i od nás, z Náchoda. Nemohu zapomenout na indiánský pokřik při hledání Pokladu na stříbrném jezeře… Těším se na další setkání…