Ve vsi tichosti a skromnosti dosahnul tento neunavny doprovod jezevcice cestovatelky dalsiho pekne kulateho cisilka!
Gratuluju a preju, at vam to obema dal pekne slape a splha! (Fakt nechapu, jak jsi dostal jezevcici na Ocima televizni kachny! :D)
A nam ostatnim preju dalsi horu krasnych minci od Alicka… (diky)
I my se přidáváme s gratulací a přáním hodně elánu a méně planých pokusů u dalších keší. Ať vám to s jezevčicí frčí i nadále a těšíme se na další krásné mince, kterých Ti běhá po světě neuvěřitelné množství. Zase někdy naviděnou!
To i já se přidávám ke gratulaci. Škoda, že se neuvidíme na HRA-KRA-BEER, ale oni určitě zase brzo něco podniknou a to už jako přistěhovalec do HK absolvuji:-) Takze jeste jendou Alicku at to jde i dál a díky za ty tvoje pekný mince, co se povalujou vsude mozne kam clovek prije:-)