Alicek vybojoval 900

Přihlížel jsem s boo21 tomu, jak to ti dva zmákli. Přeju do budoucna poklidnější hledání, než bylo právě to devítisté. Hlavně ať tě to furt baví a pixličky se před tebou moc neschovávaj!

Posledni schudek do prvniho patra :slight_smile: Moc a moc GRATULUJU!!

Moc gratuluju a děkuju za včechny ty Tvoje nádherné mince, které mi prošly rukama. :wink:

I my moc gratulujeme a přejeme, ať vám to se Sylvou jde stále tak dobře jako doposud. A také díky za všechny ty nádherné geocoiny, které pouštíš do světa.

Tak uz jen kousek a pavilon bude rozsiren o dalsiho. Tak at je ta cesta k mileniu lemovana peknymi cachkami a po takovych cestach, po kterych se Sylve bude pekne cupitat.

Alicku, preji at potkavas jen krasne prochazkove kesky. A zase nekdy u nocniho FTF:)