Tak jsem se prave v logu docetl, ze vcerejsi GeoPivo bylo Alkesovym jubilejnim geonalezem! Takze Michale - moc gratuluji a hodne dalsich geouspechu. Tato meta je zajimava mimo jine i proto, ze se od ni uz do par dni zaradis mezi nas dalsi "geoblazny" do statistiky cacherstats.com [:)]
Supr Alkesi, nech Ta to bavi aj nadalej [H]
No zda se, ze na geopivu bylo vice oslavncu. Tak velka gratulace a at pribyvaji pekne zazitky pri odlovu dalsich pixlicek.
tak take se pridavam k blahoprani geosilenci z felu
Ahoj. Diky vsem za gratulace. Na cacherstats jsem se uz nejakou dobu tesil [;)]
Vzhledem k tomu, ze ja tuhle cast fora docela zanedbavam, tak si to musim vynahradit aspon ted [H]...
Takze moc gratuluji vsem k vsemoznym obcas dokonce snad az nemoznym cachovacim jubileim minulym i budoucim a at mate take s geocachingem i nadale jen ty nejlepsi zazitky. [:D]
Michal
Připojuji se ke gratulantům. Výborný výkon[Y]
Nojo, nejak jsem zaspala. Gratuluju a preju spoustu dalsich kesi a hezkych zazitku.
Gratulace i z Pankráce!!!