Anad 200

Je to skoro moje povinnost oznamit tuto radostnou skutecnost. Gratuluju, jen tak dal.

Gratulacia Geoclan Mother :)))))

Také já moc a moc gratuluji!!! A pak že jsou blázni jenom cacheři, jak je vidět, tak se to týká i cacherek :))))

Pridavam se ke gratulantum a je dobre. ze toto blaznovstvi je chytlave bez ohledu na pohlavi. Preji hodne dalsich zazitku s GPS v ruce.

My nemuzeme chybet. Pripojujeme se s ohromnou gratulaci. At se hodne dari.

pripojuju se k nekonecnemu zastupu gratulantu. Proste jen tak dal

Gratuluji Anad ke dvoustovce! Pred chvilkou jsem byl do jedne jeji kese dat travel bug … :slight_smile:

Samozrejme se musím přidat i já. Posílám velké blahoprání.

Děkuji všem za gratulace. Musim přiznat, ze jsem v zimě hodně polevila. Mám co dohánět. Díky moc. Anad.

Dvoustovka je v případě tak noblesního cacherství jaké provozuje Anad úctyhodné číslo. Ať nám to přibývá ! Gratuluji.

Gratuluju a preju spoustu krasnych chvil pri dalsim hledani, Asteris