ANAD 400

Veliká gratulace ke čtyřstovce. Jen tak dál a hlavně pevné zdraví.

Dano moc gratuluji a at ti to porad v pohode slape !!!

Tak Ty už taky??? Moc gratuluju! Jsi fakt dobrá. Doufám, že to někdy klapne a potkáme se na chaloupce. A zatím dál sbírej kešky, co Ti přijdou do cesty, s pořád stejným elánem a s radostí!

Dano, prijmi velkou gratulaci z Polabi. Je to parada.

Blahopreju! Tak uz jsme dva, kdo bude Dainovi s Olikem dychat na zada :o)

Pekna sumicka, gratuluju, at Ti kesky hezky pribyvaji a Ty si hledani pekne uzivej, doufam, ze se na nejakem eventu zase uvidime, Asteris

Upřímná gratulace z jihu Moravy.

Gratuluji k tomu jubileu. Jsi u mne synonymum pro pohodoveho geocachera a jsem rad, ze jsem te mohl osobne poznat jak ne eventech tak i cache. Dik za tve cache a preji mnoho dalsich nalezenych krabicek.

Dano, posílám taky moc velké blahopříní a přeji hodně štěstí i dalších stovek.

Super, geomama :)))

Ráda bych všem poděkovala za gratulace. Udělaly mi velkou radost. Díky.