Anketa - opencaching

Každý má pouze jeden hlas :wink:

Omlouvám se všem hlasujícím, ale systém blueboard mi anketu smazal :frowning: Teď už snad bude vše v pořádku

Len Pitr nema ziaden :slight_smile:

To jen kdyz Milancer hlasuje rychleji :o)))

Mne tam chybi kolonka: nevim co je to opencaching.

Zatim jsem se o to nezacal zajimat.

Možná se už brzy dočkáme anketního systému i na gc.cz :slight_smile:

Když už tu máme ty registrace, nebyl by problém každému přidělit jeden hlas a zobrazovat dodatečné informace, kdo si za jakou volbou stojí :o)

:slight_smile:

No, pokud tam přibude i tato volba, tak pak by stálo za to uvážit i variantu “nechci vědět, co je to opencaching” :wink:

zase jsem pro samou praci nestacil hlasovat…
Nejak to dozenu :slight_smile:

Systém BlueBoard mi při editaci anketu smazal (???), tak jsem ji vytvořil znovu. Omlouvám se všem.

Doplněna varianta pro Šolima.

Dik, za doplneni. Ale mezitim jsem si o tom neco precetl a hlasoval.

Opencaching je zatím “under construction” takže nelze nic hodnotit, osobně jsem byl 2 roky spokojeným BM na gc.com, teď jsem pár týdnů PM a zatím nevidím jakýkoliv důvod k přechodu na jiný systém. To mne spíše mrzí, že johniez, který je “podepsán” pod administrací sajtny opencaching.cz na V.L. Kbely mrsknul mikro, ackoli je 5 m vedle super futrál na dospělou kešku a určitě by se tam měla dobře (místo je geobezpečné)… :slight_smile: :slight_smile: To bylo jen takové přátelské geopošťouchnutí, žádný začátek flame war…

Michal

No to misto na vetsi cache jsem taky videl ;), vetsina logujicich pozadovala zvetseni, takze jestli to jde, brzy udelam drobnou zmenu :slight_smile:

btw oc.cz je v testovacim provozu (jeste tyden pojede DB na slabsim stroji a za tyden se prepne na ostrou verzi) takze kdo se che podivat (design zatim v zasade puvodni, preklad obcas pokulhava) a vyzkouset si o co zhruba muze jit, tak opencaching.cz/index.php

Za zminku stoji hledani kesek, kazdy uzivatel si muze nadefinovat vlastni dotazy (nekolik souradnic, vzdalenosti atd.) a ulozit si je, pak je jednoduse vyvolat z menu. Vysledky hledani jdou exportovat do nekolika druhu souboru, popis kesky lze napsat nekolika jazyky a pro logovani kesky lze nastavit heslo ktery se schova do kese, coz mi prijde zajimavy, ale urcite to zustane bez vyuziti :slight_smile:

Na uvodni strance je nekolik starsich nemeckejch kesi, toho si prozatim nevsimejte.. :slight_smile:

http://www.opencaching.cz/viewcache.php?cacheid=1 je keska k nahlednuti, dystak hodim do placu nejakyho testovaciho usera s loginem, pokud by nekdo chtel prozkoumat featury po prihlaseni (a nechtel registrovat).

Pripominam ze se na tom porad trochu pracuje, pripominky a napady jak vylepsit a co by se jeste hodilo jsou vzdy velmi cenny :wink:

Pokud se v testovaci DB vytvorej ruzny testovaci logy, tak za tyden DB pri presunu neprenesu, pokud tam nekdo vytvori kopie cache z GC.com, popripade stejnej ucet jako na gc.com a bude si prat zachovat zaznamy (aby se nemusely tvorit znovu), muzu to exportovat na novou DB (at tam je neco na rozjezd :slight_smile: )

jinak ja gc.com nijak nezatracuju a budu samozrejme pouzivat oboje.. :wink:

Musim uznat, ze ta hromada prace, co za tim novym serverem a naprogramovanim stoji (a kterou si dovedu predstavit), si zasluhuje, abych se na OC v nejblizsi dobe podival, a ne jen jej smahem odsuzoval. Takze ackoliv si stale myslim, ze geocaching je pro mne to jedine prave orechove, funkce opencaching serveru urcite rad prostuduju

Tak jsem se na to koukal, nevypadá to zle :), budu sledovat co se bude dít…

Vypadá to zajímavě, jen nechápu, jaký je tedy rozdíl mezi geocachingem a opencachingem. Vždyť ani do té opencache se nesmí strkat porno, drogy nebo zbraně (jak tu někteří požadovali)…

Může mi někdo ten rozdíl mezi gc a oc stručně popsat? V čem se liší?

Díky :wink:

Byl by to zajímavý bonus pro FTF, 1 kg nalíčeného semtexu :slight_smile:

Spíš by to byl zajímavá bonus pro toho druhého :wink:

Jenom když si to představím…

Brrrrr…

Pravidla muzou bejt takovy, jaky si zvolime…

(Na takhle specifickejch keskach je potreba se domluvit)

Takže opencaching.cz již běží a díky Nanutandovi není DB úplně prázdná : )

btw jde sem do cachemapy nejak rozumne linkovat? Z URL nejsem moc moudrej ; )

No a jaka je predstava u caches, ktere jsou zapsane ve vice databazich? Ze ji jednou najdu a pak lognu dvakrat trikrat na ruznych systemech? uff

no ja bych to bral spise jako pojistku kdyby se groundspeekem neco semlelo ;), i kdyz o tom sam dost pochybuji