Anténa 60Csx

Nevíte náhodou někdo jak je silná ta guma na anténě 60Csx-ky? Koukám, že jak jí nosím na pásku tak se mi trochu ošoupala a nerad bych, aby to bylo za čas skrz. Díky za info.

Řekl bych, že ji jen tak neošoupeš. :smiley:

Velice rad konstatuji,že je kvalitní,protože jsem ji velice nerad přejel na kole,spíše vrchní gumovou část,s anténou!!!
Vydržela!!
Pošlete pochvalu pánům z Garmina!

Na pracovni 60ce mame usoupano urcite tak milimetr a porad to jeste nevypada, ze by se to blizilo uplnemu prosoupnuti.