Antinova závislost #100

Gratuluji Antínovi k překonání hranice závislosti. Podařilo se mu to celkem rychle, tak uvidíme jak bude pokračovat :smiley:
Je to teda geopražák, takže s pixličkami v okolí asi nemá problém, uvidíme jak pojede až si je vysbírá.
Hodně radosti a dobrodružství při tvých cestách za pixličkami ti přeje Šubi a Fandis z Lomnice. Áť vám to s holkama pěkně šlape :wink: