Aplikace pro mobil podobná BeeLine

Zdravím.
Doufám, že podobné téma tu už nikde není, popř se tu neřešilo.

Sháním nějakou aplikaci do telefonu (kokrétně N70), která by byla podobná pda aplikaci BeeLine, popřípadě aby uměla to co BeeLine. Mám na mysli konkrétní funkci, a to že se dá do aplikace stáhnout seznam kešek z geocaching.com a v aplikaci se dá pak zobrazovat info o nich, včetně hintů apod. Prostě tak jak to umí BeeLine.
Předem díky za odpověď.

O ničem podobném nevím. Zkoušel jsi už Handy Geocaching?

Handy Geocaching úspěšně používám a jsem velmi spokojen. Občas sice blbne spojení s GPS modulem, ale dá se to nějak přežít. Spíš jsem chtěl kešky projíždět offline.
Tak kdyby někdo něco věděl, ozvěte se. THX :slight_smile:

Já jsem si PQ převedl do formátu vcard a nahrál do iPoda, takže mám offline seznam keší, který si mohu prohlížet :wink:

Přibliž mi to trochu :slight_smile:

No, přibliž. Prostě jsem vzal PQ, pustil na něj GPSBabel (viz. GPSBabel (ukázky použití) (úplně na konci) a ten vzniklý soubor jsem nahrál do adresáře "Contacts" na iPodovi. Po odmountování jsou kešky seřazeny podle waypointu v "Dodatky" -> "Kontakty."

Víc na tom není :wink:

Zajímavé :slight_smile: vyzkouším to. Přeci jen bych ale radši nějakou tu chytrou aplikaci :))

jedno z pouzivanych reseni je prevod PQ pomoci GSAKu na html a nacpani do PDA. pak to prohlizis pomoci weboveho prohlizece. indexova stranka ma potom nekolik odkazu - razeni kesi: podle jmena kese, waypointu, autora, datumu zalozeni..

Lze i přes GPSBabel, viz.formát html.

Ne, nesnažím se tu dokázat, že GPSBabel umí všechno, ona je to pravda, on všechno umí :D:D

Jde o to, že já nemám PDA, nýbrž mobil a potřeboval bych to nějak do mobilu no:)

Zkusil bych http://www.hschmidt.de/JCache/

Vypadá zajímavě. Stáhnu a ozkouším. Každopádně díky

No, zkoušel jsem to nyní a nic moc. Načetl jsem GPX z PQ a při vyhledávání kešky to napsalo "Searching…" a po 5 minutách nic. Takže to je asi naprd.

Možná by destil mohl do svého Handy Geocachingu přidat možnost načítání uživatelských GPX souborů :wink:

ja si teda myslim, ze precist html soubor, ulozeny v mobilu, musi N70 zvladnout. (ale do nokii nevidim)

Mně se ta aplikace ani po 5 minutách čekání nespustila. takže taky nic.

Dain & Olik: Jako to by problém nebyl, ale spíš se bojím té přehlednosti apod. Ale asi i tuhle alternativu vyzkouším…

prehledne to myslim je.

index stranka vypada takhle:
Cache Master Index
Database: Default

Name
Placed By
Waypoint Code
Found Date
Found by me Date
With Travel Bugs
Unfound Caches
Cache Density
_International Cache - Twin Project - Distance
_International Cache - Twin Project - Bearing

This index was created
by GSAK (Geocaching Swiss Army Knife) on 9.8.2007 14:08:36
Caches Included: 8

a po klikunuti na odkazy: name, placed by, waypoint… se pod nima skryva podle abecedy serazeny seznam kesi (podle jmena, autora, waypointu, . a pak uz jen jeden klik na vybranou kes a mas listing na displayi

Jsem lama, tak mi ještě pls vysvětli co je ten GSAK a jsem hned moudřejší.
Moc dík;)

Zkusil jsi hledání ve fóru, zdejší wikipedii a zeptal jsi se pana Googla?

A co tohel?