Archivace cache

Bylo by mozna do kontextoveho menu pridat funkci archivovat oznacenou(e) cache?

Vim ze je funkce automaticke archivace kesi, ale vzhledem k tomu ze nemam aktualni data, tak i ta kterou bych potreboval archivovat ma tak vysoke datum, ze nemuzu vytvorit rozumnou podminku pro automatickou archivaci.

Diky

Dej volbu ‘Edit cache’, a na tom formulari muzes nastavit i stav kesky.