Okolnosti ma prinutili zaarchivovat Prague Fridge Magnet Exchange, miesto je to pekne, ale mizne prilis casto. R.I.P.
Klasika, zitra jsem se tam chystal :-). No co, tak pujdu jinam.
Hmm… skoda. Zmizne dalsi keska, kterou jsem si setril jako popracovni… :o( Tak prosim aspon obnov Necachenka nebo me jeho kakofonie dovede k silenstvi … :o)
buduci tyzden by sa tak malo stat, taktiez obnovim Bonda 2 a mam v plane pohnut aj s post stamps exchange ![]()