Ardebova pětistovka

Berda našel už 500 kousků, tak doufáme, že brzy pokoří i tisícovku.

Petře, ať ti to pořád jde tak dobře a těšíme se na další nové keše v Kolíně.

Magdalenka, Jirka, Klárka a Lucinka

Děkuju… :wink: Budou, budou… :slight_smile: Už se na tom pracuje… :slight_smile: