Tak sem byl s kamosem v čera v berounu u babičky a asi mam pokazeny ten nevy Legend . šly sme do lesa a ani když sme jely autem tak sme nemely signal . asi je to pokazeny . nekdy to fungovalo ale moc ne . je to pokazeny ?
Zkus tlacitko ON/OFF…
nene to nebude ono byl zaplej a nefungoval . kamarad me rikal že je asi rozbytej chvily fungoval a pak zase ne a jak sme jely v aute pezot 409 a neby sly lesem tak to nefungovalo . prej by to melo fungovat vsude a sem z toho zklamanej asi to prodam a kaslu na to .
tak to je jasny, je rozbytej!!! jak nefunguje ani v lese v aute pezot 409 [au] tak to je opravdu na pováženou.
Doporučuji tím vozem /pezot 409/, jet /s tím kámošem co rozumí počítačům/ do mauntfíldu a Béďovi ho vrátit.
A bude klid /i tady/ [Y]
Nesmite jezdit v aute "pezot 409" [:D][:D][:D] to pak prestane fungovat.
ale on byl pokazenej i venku gdyž sme chodily ! dneska nebo zejtrra s nim pujdu do moufildu . bavily sme se o tom jak je to dobry a fajn tak to chci vratit a koupit neco lepčiho asi na barevnej dysplej .
[quote] Gomer Pyle: ale on byl pokazenej i venku gdyž sme chodily ! dneska nebo zejtrra s nim pujdu do moufildu . bavily sme se o tom jak je to dobry a fajn tak to chci vratit a koupit neco lepčiho asi na barevnej dysplej . [/quote]
Hele a opravu po vzoru ruského kosmonauta v Armagedonu jsi už zkoušel? [;)] Legend bude stopro taky z Taiwanu.