Koukam, ze Asteris dosahla 100 cache, tak ji timto preji hodne uspechu a zabavy pri dalsim geocachovani!
Gratulujem a na geopive to zapijeme ![]()
Uz se tesim na osobni gratulaci na GP.
U tehle gratulace nemohu chybet a preji pohodicku do dalsi nacate stovky.
Na geopivu nebudu, tak aspon gratuluju z Moskvy belokamenne a preju mnoho dalsich cachi nalezenych, boty ani po mnoha verstach ujitych netlacici a signal neuhybajici!
Není stovka jako stovka! Někdo volítá 10 kešek za odpoledne v mlze, jiný si to užívá a kouká i okolo - a tak to má být, gratuluji.
Já chci taky!!! Gratuluju! ![]()
Také se s Petrou připojujeme ke gratulacím k dosažení první “STOVKY” a přejeme mnoho hezkých chvil při zdolávání dalších a dalších kešek.
Srdecne gratulujeme a prejem hodne dalsich. Zitra si pripijem.
Chtela bych vam podekovat za prani a hlavne bych vsem chtela podekovat za zakladani kesi a za to, ze jsem si uzila krasne vylety a prochazky, Asteris
Takhle opozdene uz zrejme jako posledni gratuluju k prvni stovce ale mozna jako prvni k dalsimu uspechu: prvnimu dosazenemu FTF (a jeste k tomu jako FTFAD
Preju hodne elanu a vzdy dobrou naladu pri dalsim hledani.
… pozdě, ale přece - taky se připojujeme ke gratulaci. Sádra je už pryč, tak se zkusíme do konce roku taky pochlapit.