Asteris mela 300

To si clovek takhle oslavuje svoje, a pro pychu nevidi, ze vedle nej sedi dalsi oslavenec s krasnym kulatym vyrocim… Takze moc gratuluju, at ti to slape a hleda!

Trochu ztrácím přehled. Ještě že Volfi to hlídá. Takže gratuluji a přeji stále radost z hledání a nalézání.

Jezusku, vedet to…tak prijdeme vsici domu az v pondeli rano…Ludko, velka gratulace a pripojuji prani, aby ti zli hosi, co nejdriv vratili zlutaska!!!

skoda ze sme to nevedeli v sobotu vecer, ale ona to asi tajila, aby tiez nemusela platit panaky :slight_smile: Gratulujem, Asteris :)))

V rade gratulantu nemohou chybet ani prani od Slajzu & Tucku. Prejeme hodne radosti s touhlaezabavou !!

Pěkné číslíčko - kdyby tam nebyly ty nuly, je to mé oblíbené :o) Blahopřeji!

Gratuluji a preji moudrou sipku, pevny krok a spoustu dalsi geozabavy!

se zpozdenim, ale o to s vetsi INTENZITOU G R A T U L U J E M E :slight_smile: