To si clovek takhle oslavuje svoje, a pro pychu nevidi, ze vedle nej sedi dalsi oslavenec s krasnym kulatym vyrocim… Takze moc gratuluju, at ti to slape a hleda!
Trochu ztrácím přehled. Ještě že Volfi to hlídá. Takže gratuluji a přeji stále radost z hledání a nalézání.
Jezusku, vedet to…tak prijdeme vsici domu az v pondeli rano…Ludko, velka gratulace a pripojuji prani, aby ti zli hosi, co nejdriv vratili zlutaska!!!
skoda ze sme to nevedeli v sobotu vecer, ale ona to asi tajila, aby tiez nemusela platit panaky
Gratulujem, Asteris :)))
V rade gratulantu nemohou chybet ani prani od Slajzu & Tucku. Prejeme hodne radosti s touhlaezabavou !!
Pěkné číslíčko - kdyby tam nebyly ty nuly, je to mé oblíbené :o) Blahopřeji!
Gratuluji a preji moudrou sipku, pevny krok a spoustu dalsi geozabavy!
se zpozdenim, ale o to s vetsi INTENZITOU G R A T U L U J E M E ![]()