astro, sci-fi a mystery cache

protoze jsem postizenej nejenom geocachingem, ale taky trochu astronomii a scifarnama a tak podobne, tak si davam dohromady bookmark kešek zamerenych na astronomickou, sci-fi a jinak mysteriozni tematiku, takze jestli nekdo o nejake takove vite, tak sem s ni! -;]

zatim jsem nashromazdil tohle, budu jenom rad, kdyz se dovim o dalsich pro me zajimavych kesich :wink:

astro, sci-fi & mystery bookmark

Pokud ti do toho zapadá LOST, tak další kandidát je [cache]GC11EJJ[/cache]

ze sledovani fragmentů tohohle serialu jsem trochu ztracenej, asi by bylo dobry to videt nejak poporadku, ale cache vypada zajimave, uz ja na mem todo listu :slight_smile:

No pokud počítáš do toho i astronomii jako takovou tak určitě nezapomeň na dvě další brněnský:
Astrocache I - Slunce by K2 team ([cache]GCW794[/cache]) a
Astrocache II - Mesíc by K2 team ([cache]GCX41J[/cache])

EDIT: oops beru zpět .. v bookmarku už jsou, nedíval jsem se pořádně :frowning:

jj, astrocache uz jsem nasel, taky sem na ne natesenej, btw. jsem mel taky v planu zalozit cache s nazvem "astro cache", nez me predbehli Kate&Scooby s "Iridium flares" :slight_smile:

hodi se ti tam tahle? [cache]GC114R3[/cache]

mysterka na ceskou scifi a fantasy literaturu

GCYZN8 - Hvězdárna a planetárium, myslím že splňuje požadavky;)

yeah, runa rider, veris tomu, ze sem tomu jako malej veril?

no jasne, hvezdarna a planetarium je zaklad :slight_smile:

Další cache u hvězdáren. Ta druhá cache je na místě, kde rozhledna stála.
(GC13CM9) ASTROkeš/ASTRO cache
(GC1625D) Hvězdárna Slavonín

stefanikova hvezdarna [cache]GCZ9F8[/cache]

nejak jsem na ni pozapomnel :slight_smile:

hvezdarna uh.brod [cache]GC158KW[/cache]

hvezdna brana [cache]GCVDKY[/cache]

u hvezdare [cache]GCZG6R[/cache]

u hvezdarny [cache]GC157WE[/cache]

Prihreju si svou polivcicku:

[color=blue]tIQ tlhIngan 'ampaS: [/color][cache]GC151Y8[/cache]

no joo, ja u ni mam taky restik. byl jsem tam cestou na piknik, ale bylo tam tak preskautovano, ze odlov byl nemozny :smiley:

maj wejpuH -;]

Je, takovou jsem kdysi chtel udelat taky. :):slight_smile: Skoda, ze je az ve Zline.
reH bIyIntaHjaj 'ej bIchepjaj

Taky si přihřeju polivcicku :slight_smile:
[color=blue]Nepropadejte panice:[/color]
http://www.geocaching.com/seek/cache_details.aspx?wp=GC15XM4