Atip 2000

Tak koukam, ze nam Atip probehl dvoutisicovou branou borcu a nikde zadne famfary !!! Takze tramtaraaaara - a velka gratulace od Slajzu a Tucku! At se porad dari !!

Posíláme velikou gratulaci celému teamu.

Petre i my se pripojujeme a prejeme mnoho dalsich peknych krabicek a nevsednich zazitku. At Te to stale tak bavi. J & M & J :wink: