Tak jsem dnes potkal Atipa a rikal, ze dnes chce pokorit hranici 500. Tak jsem cekal, kdy se tak stane. A to se stalo. Tak gratuluji k teto mete, ktera rika, ze to geocahera doopravdy pohltilo a bavi ho to. At ti to slape dal k dalsim pokladum.
Přestože jsem byl asi první, který Atipovi dnes k pětistovce osobně blahopřál, přeji jemu i celé Atip family, ať jim to dál tak krásně přibývá ještě i touto cestou.
Atipove, ze srdce vam gratulujem. Jste skvely tym a my jsme radi, ze jsme vas poznali a zrovna na tak krasne multi. Tak at vam to stale slape a verime, ze se zase nekde uvidime.
Velka gratulace od Slajsu & Tucku cele rodince !! At vam to porad tak pekne slape.
Moc gratulujeme k nadhernemu “pulkilu” a prejeme spoustu krasnych novych kesi!
To jsou kulatiny ! Další pětistovka asi půjde volněji, ale když to tým baví, nebude to nic nemožného. Tak s chutí za pěknými zážitky v neznámých terénech.
pekne cisielko, gratulujem a prajem vela dalsich peknych vyletov ![]()
Sakra, to to letí… a to před nedávnem byla 500 nedostižnou metou pro nás pro všechny :). Blahopřejeme!
M + 3 geogirls