Atip - 500

Tak jsem dnes potkal Atipa a rikal, ze dnes chce pokorit hranici 500. Tak jsem cekal, kdy se tak stane. A to se stalo. Tak gratuluji k teto mete, ktera rika, ze to geocahera doopravdy pohltilo a bavi ho to. At ti to slape dal k dalsim pokladum.

Přestože jsem byl asi první, který Atipovi dnes k pětistovce osobně blahopřál, přeji jemu i celé Atip family, ať jim to dál tak krásně přibývá ještě i touto cestou.

Atipove, ze srdce vam gratulujem. Jste skvely tym a my jsme radi, ze jsme vas poznali a zrovna na tak krasne multi. Tak at vam to stale slape a verime, ze se zase nekde uvidime.

Velka gratulace od Slajsu & Tucku cele rodince !! At vam to porad tak pekne slape.

Moc gratulujeme k nadhernemu “pulkilu” a prejeme spoustu krasnych novych kesi!

To jsou kulatiny ! Další pětistovka asi půjde volněji, ale když to tým baví, nebude to nic nemožného. Tak s chutí za pěknými zážitky v neznámých terénech.

pekne cisielko, gratulujem a prajem vela dalsich peknych vyletov :slight_smile:

Sakra, to to letí… a to před nedávnem byla 500 nedostižnou metou pro nás pro všechny :). Blahopřejeme!

M + 3 geogirls