jak si dama prala, na vedomost se dava. :)) bohuzel stava se. ale aspon jsi pri tom neztratila bryle, mobil, gps, vlasy, zadni dvere od auta… :)) gratulujeme ![]()
To máš za to že jsi mě dráždila, když teď nemůžu kešovat.. No jo, není každý den posvícení, zase bude líp..
To je fakt pechacek !! Uprimnou soustrast od Slajzu & Tucku !
Taky gratuluji ![]()
"Atlaska si neobjednala Samanuv geocoin a od te doby uz nenasla zadnou kes… "![]()
stale ma sancu napravit to
Len aby tu potom nebola sprava Atlaska 4 DNF ![]()
Tak tohle se tu jeste neslavilo:-) Ani nevim jestli ma cenu gratulovat…
urcite. ona to atlaska bere jako rekord, ktery je potreba oslavit :)) viz log u JUKEBOXu
Sakra holka, snad jsi se nepichla do toho druheho oka? :-)))
Pri te prilezitosti poradte, jak se dostat k DNF logum a poznamkam jinych cacheru, kdyz netusim, na kterych kesich tyto typy logu napsali a nemam jena watchlistu. Jde to vubec? Proc Groundspeak dodnes neudelal nejaky odkaz na posledni logy a zapisy vseho druhu daneho cachera? :-/
Na GC.CZ se to naslo s dennim spozdenim, na GC.COM to podle mne nejde vubec. Jedine snad zase se spozdenim a offline pomoci PQ…
Slušnej výkon, ale mohlo být hůř. Takže hurá zpět odčinit potupu. o:-)))
Když na to tak koukám, tak je to fakt pozitivní - fakt jsem nic neztratila (přesněji - nevím o ničem, že bych ztratila; a brýle mi zůstaly jen proto, že byly doma
budou to mít sečteny, až se vrátí sluníčko). A jedny brýle na mne čekají u poctivého nálezce v Ostravě… našel je u Balcarky 2 - děkuji.
To jsem zvědavá, kdo mne trumfnete a vyberete si na odpoledne 4 kešky, které budou zmielé, aniž by byly disablované - to je výzva, ne ? ;-))
K otázce Miona -když si chci přečíst logy konkrétního kolegy, jdu na to přes jeho profil
No jo, jééénže - pro DNF logy to neplatí! Pouze pro Found-it logy. ![]()
Můžeš to snadno vyzkoušet třeba na mém profilu.
Nicméně jedno tvoje DNFko z výše zmiňovaných jsem již našel (Rybářská cache), ty další dvě se pořád někde “schovávají” ![]()
Jinak už tady končím, teď mně došlo, že jsem v tomhle fóru trochu offtopic
Tak je to spravne. Kdyz se neco ma po… tak poradne. Doufam, ze sis vybrala DNF do zasoby, takze ted uz zase chvili jen sama pozitiva a socialni jistoty ![]()