Dnešním dnem se Atlaska přehoupla přes hranici 300. Gratuluji a těším se na další společné lovy, které s ní jsou o stupínek dobrodružnější ![]()
Velka gratulace a moc mi mrzi, ze jsme se tak minuli v Roudnici. Rad bych pogratuloval osobne.
Ty jsi se pěkně rozjela. Moc gratuluju. Jen tak dál. Anad.
Gratuluji.Rozjetá jak mašina,kterou doufám nikdo a nic nezastaví.
To to přibývá, když máš gpsku se šipkou a jak si řekla na eventu v Monu vodíš sebou ještě Atlase :))) Moc a moc gratuluji a ať se v té přehršli map neztratíte :)))
gratulujem Atlasovcom :)))