Gratulace k famóznímu výkonu. Ty jedeš jak buldozer o:-)) Takže přeji hodně krásných zážitků při hledaní dalších pokladů. Minimum úrazů a DNF.
Míšo, ty víš, vid ? Tak at jedeš dál minimálně tak dobře, jako dosud a těším se zase na nějakou naši společnou akci !!
Velka gratulace od Slajzu & Tucku. At ti to porad slape se zapalem. Myslim, ze pokud takhle “pojedes”, tak si bude musel PaBa za chvilku hlidat zada. :))))
Gratulace hned dvojitá - k šestistovce a taky k FTF na sv. Petrovi !
Tichá voda geobřehy mele…
Blahopřejeme!
M + 3 geogirls
Hlidam, hlidam, ale hlavne gratuluju
!!
Včera jsem byl při tom, ale i touto cestou gratuluji a jsem rád že jsi taková, jaká jsi a těším se na další společné akce..
Zuuuunnnn… dalsi stovka padla. Holka, ty zacinas byt taky kandidatkou na gratulace ob stovku :o) Tak jen tak dal. Preji Ti, aby vsechny Tve pracovni cesty vedly zasadne pres FTFka a nevybrane oblasti ![]()
Gratuluju.
gratulujuuuu!!! jen tak dal !!!
Gratuluju. Vojta
ma to jednu jedinou stinnou stranku: s pribyvajicima pixlama pribyva i pocet ztracenych a zapomenutych veci u kesek ;)) moc gratulujeme.
Teda ty se s tim taky neparas. Pekne to pred sebou hrnes. Vsichni ti gratulujeme. Vylez z lesa a nekde se taky ukaz:-)))
bravo bravo bravo :)))