ATLASKA - 700

Gratuluji a přeji hodně štěstí a krásných zážitků při dalším hledání GeoPokladů.

Teda Ty jedeš. Hodně zdraví a štěstí a ať se Ti daří neméně tak dobře. Těšíme se zase někde naviděnou.

Atlasko, ty jsi neunavitelna :o) Jen tak premejslim, co bude nutne vymyslet na 1000 pro damy. Pupendo prece jenom je dost machisticka zalezitost :wink:

Edit: Teprve ted koukam, ze jsi 700 dosahla zrovna na me Kralovske ceste. No tak to gratuluju dvojnasob a dekuju za poctu :o)

Gratuluju. Preju stalou georadost nejen v novem georoce.

NO HEZKY!! Tak Atlasko, vsechno nej do Noveho roku, hodne uspesnych “zavesu” a at se prasi za kocarem k dalsimu kilu. Zdravi Spuzva a Sun-Man

MÍŠO POSÍLÁM MOOOOC VELKÉ BLAHOPŘÁNÍ A HLAVNĚ ŠŤASTNÝ A KRÁSNÝ NOVÝ ROK 2007

[quote]

ROK KTERÝ KONČÍ SEDMIČKOU ZAČÍNÁŠ KULATINKOU, KTERÁ ZAČÍNÁ SEDMIČKOU:TAK AŤ TI PŘINESE JENOM ŠTĚSTÍ.
M63

Nový rok, nově otevřená stovka. Blahopřejeme ke krásnému Novoročnímu jubileu.

Míšo, gratuluju a moc držím palce do dalších stovek !! Tisícovka je na dosah !!!

Tak uz vidim, co v Tvem podani znamena regulerni kesovaci den.
Tak jeste hodne takovych.
Zrejme jsi prvni dama ceskeho GC.

pekne, gratulujem Atlasovcom k peknej cifricke a vela elanu do dalsieho hladania :slight_smile:

Take se pripojuji ke gralulaci. Mam takovy pocet, ze takoveto cislo je asi tak za jeden rok, a mozna kousek. Kdyz to 700 vydelite 350, jsou to jen a pouhe 2 kese za den, takze … zadna slava no ne? :slight_smile:

Myslím, že dámský peloton má skvělého lídra. Gratuluji.

No ty jedes jak Shikanzen !! Moc gratuluji a verim, ze Slovensko radne vyplenis !!

Klobouk dolů! Jsi jak žíznivá čára :o)

Gratuluju - takhle ta tisicovka padne co nevidet :wink: !!

Nez se stacim po svatcich rozkoukat, uz je tu dalsi jubilant. No jasne Atlaska. Moc gratuluju a jen tak dal.

Člověk to chvilku nesleduje a Ty už zase pokoříš další stovku.. Nestíhám neustále gratulovat :slight_smile: Už si slibujeme oslavu aspoň dvou kulatin zpětně.. Moc gratuluji

Děkuji vám moc všem za gratulace a řadě z vás i za spolupráci a podpoře při lovech. Těším se na naše další setkání.

drzte si klobouky, kolem projizdi atlaska :slight_smile: meli jste vlastne vubec nejaky vanoce, nebo to bylo kesovani od rana do noci? :)) moc gratulujeme.