A je to tu! Atlaska se po menším podzimním zpomalení zase rozjela a dneska pokořila 1.500! Skoro do devíti večer mě cestou z Českého ráje do Prahy směrovala k různým drajvkám a keš ANTROPOID/Vysadek zakulatila její skóre.
Gratuluju. :D:D:D
P.S. Drajvky nedávala kvůli rychlým bodům, ale protože jsem kopyto a přes den si opětovně vyhodil koleno a měl dost omezený pohyb.