Aucoin.J: #400

Gratuluju k další stovce.

Doufám, že se zase někdy potkáme při lovu

 

Gratuluju [Y]. Konecne potkavam vice sparring partneru, kteri se neostychaji lovit v kravate a v lakyrkach [:D]

Samozřejmě velká gratulace i ode mne k dosažení další mety. Za chvíli už bude půllitr.

Taky gratuluji, i když ses mohl včera přiznat, tak třeba se to povede za chvilku u pětikila.

Jseš dobrej, za chvíli mě předhoníš. Tak hodně hezkých nálezů v začínající sezóně (i když Ty máš sezónu celoroční).

Pěkný fofr! Gratuluju a ať tě to i nadále baví!

I já se připojuji ke gratulantům. Kešovat takovým tempem se mi nikdy nepovede.

Gratulujem a nech Ta to aj nadalej bavi [:)]

Moc bezva cislo a skvele odlovy. Moc gratuluji a tesim se na dalsi setkani pri hledani pixlicek.

Koukam, ze jsem asi posledni co si vsimnul. Takze taky gratuluju a doufam, ze se zase nekde na nejakem eventu potkame.