Aucoin.J - #600

Zdravím z daleké ciziny a gratuluji k dosažení dalšího kulatého čísla. Koukám, že se budu muset zase začít trochu víc snažit......

jen tak dal a houst [:)] gratulujeme. abysme se zacali taky vic snazit. [:)]

Jiří, ...ses ňák rozjel, neeeee?? [:)] [:)]  V každém případě je to důvod ke gratulaci!

M.+3

 

Také se připojuji k velké gratulaci, je to super.

Hezky kulatoucky cislicko ikdyz takova 666 meta je taky hezka [6] mno to bylo jen takove zastesknuti nad minulym eventem ... skoda ze skoncil :D

Preji at to dal slape a spoustu peknych zazitku a neboj uz se za tebou s Phalko prochazkovym tempem ritime :D

 

Gratuluji, při našem posledním setkání (listopad?) to bylo něco pod 400, no inu, jde to rychle [:D]

Z nedalé ciziny se také připojuji k zástupu gratulantů. Jiříku, do litru už moc nezbívá, tak pěkně hledat. A taky dík za ty založené, v létě bude ce dělat.

Boris 

Gratuluji ke kulatinm [:)]. Lovu zdar!

DaFy

Gratuluji ke kulatinam [:)]. Lovu zdar!

DaFy