Zdravím z daleké ciziny a gratuluji k dosažení dalšího kulatého čísla. Koukám, že se budu muset zase začít trochu víc snažit......
jen tak dal a houst [:)] gratulujeme. abysme se zacali taky vic snazit. [:)]
Jiří, ...ses ňák rozjel, neeeee?? [:)] [:)] V každém případě je to důvod ke gratulaci!
M.+3
Také se připojuji k velké gratulaci, je to super.
Hezky kulatoucky cislicko ikdyz takova 666 meta je taky hezka [6] mno to bylo jen takove zastesknuti nad minulym eventem ... skoda ze skoncil :D
Preji at to dal slape a spoustu peknych zazitku a neboj uz se za tebou s Phalko prochazkovym tempem ritime :D
Gratuluji, při našem posledním setkání (listopad?) to bylo něco pod 400, no inu, jde to rychle [:D]
Z nedalé ciziny se také připojuji k zástupu gratulantů. Jiříku, do litru už moc nezbívá, tak pěkně hledat. A taky dík za ty založené, v létě bude ce dělat.
Boris
Gratuluji ke kulatinm [:)]. Lovu zdar!
DaFy
Gratuluji ke kulatinam [:)]. Lovu zdar!
DaFy