Aucoinovo Milénium

Dovolte mi oznámit, že Aucoin.J dnes pokořil první tisícovku a úspěšně načal tu druhou. Jirko, přeju Ti co nejlepší formu do dalších lovů, hodně pěkných keší a co nejméně DNF.

Filip

Právě jsem se v lozích nové dandrovy kešky Karel dozvěděl, že Aucoin.J porazil první litřík a vstoupil tak mezi nás do pověstného pavilonu. GRATULUJI MOC!

Gratuluju Jirko! Tenthle litřík musíme někde nějakým litříkem zapít…

M.

Gratuluju k #1000 a jsem rád, že se tak stalo na mé pixličce.

Těším se na společné skupinové terapie :smiley:

Jak tak vidím, tak jsem se stal černou ovcí pražské severní sekce se svými ubohými 656 zářezy. Nicméně ti Jiříku moc gratuluji, nepolevuj a šlapej dál.

Jirko, koukam, ze jsi pekne poposkocil ! Taky se pridavam se potresenim pravice :slight_smile:

Velká GRATULACE! Doufám, že já tu tisícovku už taky brzy pokořím, a pak to někde společně zapijeme! :wink:
Zároveň ti přeju vše NEJ a to nejen do nového georoku! :stuck_out_tongue: Měj se fajn.

taky velka gratulace leti ode me;)

Jirko, velká gratulace i ode mne! Vítám Tě a těším se na společné terapie na zahradě pavilonu. Ať Tě nepustí nadšení a ať Tě míjej kešky o ničem.

i z vysocan do libne leti jedna velka gratulace :slight_smile: at se ti stale dari

No Jiriku - takova slava a my se to dovidame tak pozde!! Toz tedy Slajz a Tucek ti moc gratuluji a preji moooc dalsich peknych odlovu a to predevsim pohodove a nekdy i popracovne. At se dari.