AussPa - první kilčo

Svět to ještě neví, Denis ještě nelogoval, a asi do konce víkendu nebude, nicméně největší jubileum v životě geocachera má už tento tým za sebou.
Podle toho, co jsme si mysleli při lovu je tou šťastnou [cache]GCRG6Y[/cache], ale Karel, druhá složka týmu je lenoch, nezalogoval všechno, co po oddělení této dvojice od Matese168 měl, a tak je tou jubilejní možná nějaká jiná…

Která cache je jejich stou?
Bude se tým dělit?
Netají nám Pa něco?
A co na to Jan Tleskač?!

Sledujte aktuální vývoj logů

Proto vyvstává otázka, jakou keš že tento AussPa team má jako stou :o ? to se do té doby, než to Karel dologuje nezjistí B) . Jinak pochopitelně všechno nejlepší AussPo :slight_smile: alias Denisi (AUSS) a Karle ¶ :wink: