Azbuka

Dobrý den, stáhl jsem si nějaké mapy Ruska a mám problém s azbukou - viz přiložený obrázek. Máte někdo nějakou zkušenost, jak to řešit?? Asi těžko, že?

A třeba v mailu se Ti azbuka zobrazuje?

To je z MapSource, ten obrázek? Je otázka, jestli MapSource korektně podporuje unicode …

Není něco k tomu na ruských serverech?

sam s tim taky hooodne bojuju
v cem se to takle zobrazuje? jestli ve windows tak asi smula, pro win95-98 jsem mel softik kterej dokazal prebootovat wokna do ruskyho rezimu, pro xp a 2000 jsem to nezkousel, vzdal

Ano, tam mám azbuku normálně.

Obrázek je skutečně z mapsource… nezkoušel jsem mapu poslat do GPS, třeba nastane zázrak a mapa bude v přístroji čitelná - pak by bylo po problémech…

Doufal jsem, že se takovému pátrání vhodně nasměrovaným dotazem vyhnu, ale jak se zdá, nevyhnu

Dostal jsem odpověď z Picodasu, možná by to také mohlo někoho zajímat: