plánuji v červenci několik náletů na Pražské kešky, a tak hledám společnost. Jsem ale poměrně náročná.
Jednalo by se o jednodenní, celodenní akci, sháním někoho, kdo má v Praze vysbíráno jen něco málo, je ochoten luštit nějaké mysterky, hledá a pohybuje se svižným tempem, je domluvy schopný, …
Radši už nebudu pokračovat a spokojím se s tímhle..
Termín není jasný, domluvilo by se časem, ale musí to být červenec.
Konec července, přelom srpna - výborný termín. Centrum mám dost vysbírané (bydlím tu), ale jinak moc ne. A mám zájem se přiučit i něčemu novému. Termín lze dost upřesnit, kdyžtak se i mohu přizpůsobit - dovolené mám dost. Ke kontaktu je vhodný e-mail či ICQ.
kaote: No, loni to ještě nebyla žádná bagrovací akce, ale pomalá procházka Prahou s různými mudly.. :)) A on mudla tak trošku nechápe, že chci najít ještě támhletu krabičku a tamtu a většinu to táhne do mekáče, což zase nechápu já…
Fruiko: Vzhledem k tomu, že nemám na červenec zatím nic naplánováno je to jedno.. Ale mám prázdniny jen červenec, proto červenec. Kdyžtak napiš na mail či MSN, je to v profilu, a domluvíme se přesněji..
No, ja mel na leto v planu akci typu http://www.poklady.com/24-hodin-le-cache, ale v trosku strizlivejsi forme… vyrazit tak ve 4 rano do centra, pak postupne rozsirovat radius a posbirat toho do vecera co nejvic… Ale v klidku, pohode, s pauzou na obed… Proto si taky naprostou vetsinu v centru nechavam, nejezdim tam ani na FTF
Takze jestli lze tyto dve akce nejak skloubit dohromady, jsem urcite pro
Toto pojetí je mi bližší než poklusem svižnou chůzí. Akorát bych začala v podvěčer a prolovila celou noc a další den dokud se vydrží. Nejlépe pátek večer začít. Auto na větší přískoky mám. V noci je krásně a mudlíci jsou v postýlkách. Ostatní věc domluvy.
Zas to mas ale rozdelene do dvou dnu a precejen to pak v tech statistikach vypada trosku jinak… Ale urcite nejsem proti nicemu, hlavne kdyz bude zabava
jo to znam, mam podobne zkusenosti - i kdyz jsme v praze ulovil jednu kes, po ktere jsem do mekace zapadl dobrovolne a hned (bylo to nejblizsi misto, kde slo doplnit glukozu :)))
Já jsem pro…už sem podobný akce pořádal při nočních nájezdech na služebkách,takže tak sto tradiček tam mám už vyluxováno ze,ale pokud by šlo o celodení pochod od krabice ke krabici s cílem udělat třeba ASPOŇ 50 nálezů,tak budu luštit do šuplíku každej volnej otazník…organizačně by se to dalo pořešit i dopředu…rád se zapojím do plánů,stačí napsat SZ!
OK, začít v hospůdce u večeře s notesem a připojením na net, udělet nástřel trasy. Načasovat start tak abychom o půlnoci otevřeli první krabku a kešit do padnutí na tlaminky? Príma, do toho jdu :-))))
K tomu bych snad uz jen dodal, pojdme se nekde sejit na poradnym netu (patek+)sobota, vyresit mysterky a zacit v nedeli o pulnoci po aspon malinkem vyspani… Jinak k tomu nemam vubec nic