Bagrovací akce, Praha, červenec

Zdravím,

plánuji v červenci několik náletů na Pražské kešky, a tak hledám společnost. Jsem ale poměrně náročná. :wink:

Jednalo by se o jednodenní, celodenní akci, sháním někoho, kdo má v Praze vysbíráno jen něco málo, je ochoten luštit nějaké mysterky, hledá a pohybuje se svižným tempem, je domluvy schopný, …

Radši už nebudu pokračovat a spokojím se s tímhle..

Termín není jasný, domluvilo by se časem, ale musí to být červenec.

tak podle popisu hledáš mne, ale :|, já se teď, žel do Prahy nedostanu :expressionless:

kdybys to rekla loni v cervenci, nemel jsme v Praze jeste ani jednu :slight_smile: ted uz ale par jo :slight_smile: (tradicky v centru v podstate vsechny a lecos dalsiho)

Já bych do toho šel, záleží na tom, kdy v červenci, to je totiž docela širokej pojem. :slight_smile:

Mám v centru vysbíráno nějakejch těch 25 tradiček, ale klidně je dám znova (ale co jsme koukal náhodně do profilu, tak tam bude nějakej průnik).

Konec července, přelom srpna - výborný termín. Centrum mám dost vysbírané (bydlím tu), ale jinak moc ne. A mám zájem se přiučit i něčemu novému. Termín lze dost upřesnit, kdyžtak se i mohu přizpůsobit - dovolené mám dost. Ke kontaktu je vhodný e-mail či ICQ.

:slight_smile:

Taky bych mel zájem v praze ješte nemam nic

kaote: No, loni to ještě nebyla žádná bagrovací akce, ale pomalá procházka Prahou s různými mudly.. :)) A on mudla tak trošku nechápe, že chci najít ještě támhletu krabičku a tamtu a většinu to táhne do mekáče, což zase nechápu já…

Fruiko: Vzhledem k tomu, že nemám na červenec zatím nic naplánováno je to jedno.. Ale mám prázdniny jen červenec, proto červenec. Kdyžtak napiš na mail či MSN, je to v profilu, a domluvíme se přesněji..

No, ja mel na leto v planu akci typu http://www.poklady.com/24-hodin-le-cache, ale v trosku strizlivejsi forme… vyrazit tak ve 4 rano do centra, pak postupne rozsirovat radius a posbirat toho do vecera co nejvic… Ale v klidku, pohode, s pauzou na obed… Proto si taky naprostou vetsinu v centru nechavam, nejezdim tam ani na FTF :wink:
Takze jestli lze tyto dve akce nejak skloubit dohromady, jsem urcite pro :slight_smile:

může být, třeba něco posbírat, dej vědět termín

Toto pojetí je mi bližší než poklusem svižnou chůzí. Akorát bych začala v podvěčer a prolovila celou noc a další den dokud se vydrží. Nejlépe pátek večer začít. Auto na větší přískoky mám. V noci je krásně a mudlíci jsou v postýlkách. Ostatní věc domluvy.

No, taky bych o tom popřemýšlel. :slight_smile: Praha je pro panenské prostředí,takže bych se rád přidal. B)

Zas to mas ale rozdelene do dvou dnu a precejen to pak v tech statistikach vypada trosku jinak… Ale urcite nejsem proti nicemu, hlavne kdyz bude zabava :slight_smile:

Nebylo to myšleno běhat od keše ke keši, ale neloudat se, nejít dvouma kilometraa za hodinu.. :wink:

jo to znam, mam podobne zkusenosti - i kdyz jsme v praze ulovil jednu kes, po ktere jsem do mekace zapadl dobrovolne a hned (bylo to nejblizsi misto, kde slo doplnit glukozu :)))

no skoda ze mam prahu v centru vylovenou, nechce nekdo neco podobneho udelat v brne? :slight_smile:

Já jsem pro…už sem podobný akce pořádal při nočních nájezdech na služebkách,takže tak sto tradiček tam mám už vyluxováno ze,ale pokud by šlo o celodení pochod od krabice ke krabici s cílem udělat třeba ASPOŇ 50 nálezů,tak budu luštit do šuplíku každej volnej otazník…organizačně by se to dalo pořešit i dopředu…rád se zapojím do plánů,stačí napsat SZ!:wink:

OK, začít v hospůdce u večeře s notesem a připojením na net, udělet nástřel trasy. Načasovat start tak abychom o půlnoci otevřeli první krabku a kešit do padnutí na tlaminky? Príma, do toho jdu :-))))

K tomu bych snad uz jen dodal, pojdme se nekde sejit na poradnym netu (patek+)sobota, vyresit mysterky a zacit v nedeli o pulnoci po aspon malinkem vyspani… Jinak k tomu nemam vubec nic :wink:

a tyden na to bych to same zopakoval klidne i v Brne :smiley:

jsem pro jakoukoli špatenkost :p, a to by bylo aby ten rekord 24HLC nepadl… :smiley: