Zdravim! Prosim vsechny geocachery o vyplneni tohoto kratkeho dotazniku. Moc dekuji!
http://spreadsheets.google.com/viewform?formkey=cjl3RFc5ZmFjLUE0Sm5kOEMwNTFfQVE6MA
Zdravim! Prosim vsechny geocachery o vyplneni tohoto kratkeho dotazniku. Moc dekuji!
http://spreadsheets.google.com/viewform?formkey=cjl3RFc5ZmFjLUE0Sm5kOEMwNTFfQVE6MA
Dosud jsem vsechny podobne dotazniky vyplnoval, ale vyjadrovat se k programu, ktery jsem nikdy nevidel a zrejme ani neuvidim, to tedy ne. A k cemu je na vyhodnoceni dotazniku potreba nick na gc.com?
???
Gord: Jasny, chapu, ale program jeste nemuzu vypustit, protoze ma spoustu bugu a pro spravnou funkcnost je potreba udelat jiste kroky… Ty posledni 2 otazky je treba brat s rezervou…
Jde jen o to abych do te prace mohl "neco" napsat. Kdyby si cetl uvod, tak uz jsem to tam psal, ze chapu, ze nelze zhodnotit porgram, ktery si clovek nemohl vlastnorucne vyzkouset.
Jinak nick na GC.com neni potreba k vyhodnoceni formulare. Je to nepovinne pole, ostatne jako vsechny dalsi otazky. A je tam jen pro muj vlastni prehled, abych vedel kdo formular vyplnoval (hlavne moji pratele, protoze me zajima jejich nazor)…
pokud tam chces jen "neco" napsat, tak si vymysli 200 odpovedi. teda to je dneska mladez, co vas v te skole ucej?
![]()
Program se mi podle obrázků moc nelíbí, není v češtině
Chtělo by to ošetřit zobrazování souřadnic v záhlaví na stabilní počet desetinných míst, na obrázku jsou dvě nebo čtyři. Lepší by byly tři - jsou tak zadány cache na gc.com a čtvrté desetinné místo u minut je u takovýchto GPS stejnak věštění z vody
K oněm otázkám – ohledně "Jaké reprezentaci informace dáváš přednost?" upřednostňuji kombinaci obou – šipku + vzdálenost. Samotná šipka mi přijde k ničemu
[small][color=gray]Já ale ničemu pořádně nerozumím, programovat neumím a tak podobně, takže to berte jen jako bezvýznamné plácání[/color][/small]
OK, moc diky za nazory! ![]()
Jede / pojede to na 2003SE?