Bakalářská práce na téma Geocaching - uzavřeno - děkuji za odeslané dotazníky

To Citecka: na které škole to Ihuj dělá?

Vyplněno a odesláno B)

Máš to tam. Držim palce at to u statnic klapne

Tak odesláno B) Je ale vidět, že geocaching zasahuje do všech oblastí našeho života. Snad nezačnou budovat cestovní kanceláře speciální kešky ve svých resortech :@

Také jsme odeslali vyplněný dotazník. :wink:

Napriklad v rozcestniku medii co jsem tu nekde nasel bylo hodne medializovano, ze keska (multina), ktera predstavuje cely Vsetin byla vytvorena za podpory mistniho oficalniho informacniho centra…

Ale prosimte neres to, neber geocaching jako nejakou tajnou vysadu a nebude te to rozcilovat. Je to na netu, v tv? Tak je to vsude, bakalarka uz tomu "nepomuze". Radeji jdi na kes a nedumej nad tim. :o)

Hele, co takhle misto stahovani a odesilani to udelat on-line?

Kdyz jsem kdysi delal anketu na seminarku Krokodylkovi, tak jsme ziskali nejvic hlasu prave pres web (radove tisicovku), behem sibenicniho tydne, ucitelka (a vsichni ostatni) koukali, kolik hlasu se povedlo sehnat. :o) Rozhodne lepsi nez posilat sem a tam soubory a bez prace, vse se automaticky vyhodnocovalo. Dnes uz to programovat nikdo nemusi, staci vedet odkaz vyse. :o)

Na rapidshare se nedostanu, takže až to bude online, rád pomohu.

Kurna, vzdycky mi to smajly :slight_smile: prevede na :open_mouth: kdyz dam kulaty nos. :smiley: To je diskriminace! :smiley:

Vyplněno, odesláno :slight_smile:

Tak odeslano.

BTW: Az ted jsem si vsimnul, ze uz nekdo web vyplnto zminil, no ale na doporuceni to nic nemeni. :o) Tech 500 odpovedi pak bude hned!

Zajimave.. mne bylo na jedne prirodovedecke fakulte tema zamitnuto z duvodu nedostatku relevantnich zdroju…:slight_smile: ..a to se prace nemela tykat pouze GC, ale ekoturistiky (o niz jsem psala BP) a dalsich typu alternativniho "turismu".. Ale ta cast o GC proste nejak nepripadala v uvahu..

Zajimava by kazdopadne byla nejaka BP/DP o GC psana geoinformatikem…

Az bude dotaznik na vyplnto (nebo nekde online), vyplnim:)

Já momentálně sedím nad svojí bakalářkou, ale takové krásné téma pro ni mě nenapadlo :-/ Přitom to můj studijní obor teoreticky dovoluje. Jinak se řadím k těm, kteří čekají na online dotazník :wink:

Napsat něco o geocachingu mi příjde hodné tak nějaké seminární práce na střední škole. Docela se divím že to někdo uzná jako bakalářku. Jo psát třeba program typu pomocník pro geocaching (např. MoZiGo) a o tom pak bakalářku to jejiná. Ale netvrďte mi že stačí zpracovat dotazníky a pak napsat nějaké bláboly okolo. Vlastní přínos takové práce je pak co?

Taky si počkám na online dotazník. Rapid shire je pro mě takřka nedostupný, jelikož připojení sdílíme cca na 5 počítačích.

Doufám, že alespoň některé zajímavé pasáže z té práce si potom budeme moci přečíst! Nevím jak ostatní, ale mě by to docela zajímalo.

Ty formuláře jsou tak malé, že to není problém dát sem jako přílohu

Tak jsem taky rozšířil řady respondentů.

Nejsou všechny VŠ obory jen o programování a technice;)
Některé jsou víc o rozboru těch blábolů okolo.
Přínos je takový, že nastíní možné využití geocachingu pro propagaci turistických cílů a stimulaci cestovního ruchu.

No vzhledem k tomu,že se jedná o práci na ekonomickou fakultu, tak se jedná o zaměření ns ekonomický přínos. Proto jsou tam otázky na výdaje okolo vstupného, ubytování, dopravy. Technické věci kolem geocachingu či historie nejsou tématem. Cílem je dokázat, že i nové netradiční formy cestovního ruchu jsou významné a podílí se i jako tradiční formy CR na HDP země. :wink:

Vyplneno a odeslano.

Docela by mne zajimal nejaky vysledek z teto akce.