Neválí se někomu doma starší barevná GPS Garmin? Měl jsem možnost koupit Garmin Vista C za 3000,- a nakonec z toho sešlo. Zatím mám čb Legenda, plně mi vyhovuje ale pošilhávám po "barvě".
Díky za nabídky.
Edit:
Ještě upřesním, chtěl bych spíše starší kousek, poněvadž jsem limitován cenou někde do 4000 Kč. Takže nejspíš Legend C, Vista C atd.
Tedy kdyby někdo nabídl Vista HCx do 4tis. tak se zlobit nebudu, ale nedělám si iluze
Ahoj, na aukru se dá občas objevit a vypíchnout dobrou cenu. Před měsícem jsem tam objevil Garmin eTrex Summit HC s komplet příslušenstvím i na kolo, dva měsíce starý, nepoužívaný za 2000,-. Nejdřív jsem tomu nevěřil, ověřil co to vše umí, a hned kupoval. Naštěstí prodávající dal možnost Kup teď.