Barma

Tohle mi příšlo, myslím, že tohle je lepší způsob šíření, než e-mail… :wink:

Děje se to nejhorší - během několika posledních dnů generálové v
Barmě
rozpoutali teror vůči mírumilovným mnichům a protestujícím, střílejí
do nich a bijí mnohé z nich až k smrti, jiné odvádějí do mučících
komor, kde musí snášet nesnesitelné.
Můžeme zastavit tento horor. Čína, mocný sponzor Barmy, může
mučení zastavit, pokud uvěří, že její národní reputace a olympijské hry
v pekingu v roce 2008 na tom závisí. Pro přesvědčení čínské vlády
Avaat spouští hlavní světovou a asijskou reklamní kampaň a v úterý
doručí naši zprávu s počtem podepsaných.
Naše petice se rozšířila o více než 20 000
podepsaných za posledních 72h, ale potřebujeme 1 milion podpisů,
abychom se stali globálním hlasem, kterému Čína věnuje pozornost. Pokud
každý znás pošle tento email 20ti kamarádům, během 72h dosáhneme našeho
cíle. Prosím, podepište petici - pokud jste tak již neučinili - na linku
níže
uvedeném
a rozešlete ji všem, o koho vám jde.
Petice bude doručena rovněž generálnímu sekretáři Spojených národů
a my budeme předávat zprávy o našem úsilí rozhlasem lidem v Barmě a
podporovat je, aby neztráceli naději, že svět je s nimi.
Lidé v Barmě
ukazují neuvěřitelnou odvahu, čelíce hororu. Osud mnoha výtečných lidí je
v našich
rukou a my jim musíme pomoci – máme na to hodiny, ne dny,
abychom to udělali.
prosím, podepište petici a pošlete ji dál.

PETICE

ano mas pravdu. je to este lepsi sposob ako niekoho nastvat ako mail. pretoze na maile sme na spam zvyknuti, na tychto forach je toho predsalen ovela menej.
asi poviem za vsetkych, ze nam je ludi v Barme luto, ale ze kvoli tomu nebudeme citat kilometrovy NEPODPISANY obdlznik textu, ked hladame nieco o geocachingu a ze ziadnym peticiam uz davno neverime, najma nie do OSN

Stefan.

Ať si to každý vyloží podle svého, já se jen snažím přispět k dobré věci :@

No, to si právě nejsem jistý :wink:

STOP FLAMU, STOP SPAMU, STOP HOAXŮM
tím spíš na serverech s tématikou úplně o něčem jiném

Jsem si vědom toho, že svým příspěvkem jen přilévám olej do ohně, ale tyhle věci mě dokážou vytočit v mailu, tím spíše tady
Lidí sužovaných bezprávím a totalitou je mi líto, bohužel s tím ale nemohu nic udělat…

Ok…

closing thread