Tohle mi příšlo, myslím, že tohle je lepší způsob šíření, než e-mail… ![]()
Děje se to nejhorší - během několika posledních dnů generálové v
Barmě
rozpoutali teror vůči mírumilovným mnichům a protestujícím, střílejí
do nich a bijí mnohé z nich až k smrti, jiné odvádějí do mučících
komor, kde musí snášet nesnesitelné.
Můžeme zastavit tento horor. Čína, mocný sponzor Barmy, může
mučení zastavit, pokud uvěří, že její národní reputace a olympijské hry
v pekingu v roce 2008 na tom závisí. Pro přesvědčení čínské vlády
Avaat spouští hlavní světovou a asijskou reklamní kampaň a v úterý
doručí naši zprávu s počtem podepsaných.
Naše petice se rozšířila o více než 20 000
podepsaných za posledních 72h, ale potřebujeme 1 milion podpisů,
abychom se stali globálním hlasem, kterému Čína věnuje pozornost. Pokud
každý znás pošle tento email 20ti kamarádům, během 72h dosáhneme našeho
cíle. Prosím, podepište petici - pokud jste tak již neučinili - na linku
níže
uvedeném
a rozešlete ji všem, o koho vám jde.
Petice bude doručena rovněž generálnímu sekretáři Spojených národů
a my budeme předávat zprávy o našem úsilí rozhlasem lidem v Barmě a
podporovat je, aby neztráceli naději, že svět je s nimi.
Lidé v Barmě
ukazují neuvěřitelnou odvahu, čelíce hororu. Osud mnoha výtečných lidí je
v našich
rukou a my jim musíme pomoci – máme na to hodiny, ne dny,
abychom to udělali.
prosím, podepište petici a pošlete ji dál.