Bartoloměj Šoufek

Koukali jste včera na Četnické humoresky? To byla geozávislost, co říkáte? :smiley: :smiley:

Jo jo docela husťák:D

Nechtěl si to FTF prostě nechat utéct !! :slight_smile:

coFTF s Baronem :smiley:

To by mohl být dědeček od Nicka :slight_smile:
[cache]GCXQ16[/cache]