Koukali jste včera na Četnické humoresky? To byla geozávislost, co říkáte?
![]()
Jo jo docela husťák:D
Nechtěl si to FTF prostě nechat utéct !! ![]()
coFTF s Baronem ![]()
To by mohl být dědeček od Nicka ![]()
[cache]GCXQ16[/cache]
Koukali jste včera na Četnické humoresky? To byla geozávislost, co říkáte?
![]()
Jo jo docela husťák:D
Nechtěl si to FTF prostě nechat utéct !! ![]()
coFTF s Baronem ![]()
To by mohl být dědeček od Nicka ![]()
[cache]GCXQ16[/cache]