S potesenim musim oznamit, ze bdek prave dnes nasel svoji petistou kes. Moc gratuluji a preji hodne pohody a zabavy pri dalsim kesovani. Anad. Dana.
Taky moc gratuluju a jsem rad ze Tvoje jubilejni keska byla prave nas zapisnik kesera. Konecne se na teto kesi povedlo prolomit kletbu, kterou nahlas vykrikovali predchozi nazezci pri jejim dobyvani.
Milan
Připojuji se ke gratulantům a přeju další stovky krásných keší.
No bravo, Borisi, taky ses nam hezky rozjel! Tak jen tak dal, at te to stale moc moc bavi a vse vzdy najdes bez problemu. [^]
Tak tady nemuzu taky chybet. Gratuluji jmenem cele “Severni sekce GC”. At se porad dari a at ti to slape furt pryc …!
taky moc gratulujeme. ani ses nepochlubil, ze by to mela byt petista.. [:)]
Gratuluju! A omlouvám se, že jsem ve 22:15 nemohl telefonicky pomoci na kešce, kterou jsem ještě nezdolal [:^)] Pro Tebe a podobné asi budu muset napsat Diagnosis Revisited [:D][:D][:D]
Připojuju se ke gratulantům a hodně štěstí při zdolávání dalšího pětikila.
Nenapadne, ale jiste. Take ja se pridavam ke gratulantum. [:)]
Jirka
Moc pekna prace, hezky ti to leze nahoru ![]()