Ciao,
mel bych prosim dotaz. Rozhodl jsem se pokusovat s PQ a GSAK. Vytvorim v GSAK GPX file a ten importuji do BeeLine. Vse probehne v poradku, az na to, ze u waypointu nemam listing cache. Da se to vubec, resp. funguje to tak nekomu?
Dik za odpoved
Jestli GPX soubor obsahuje listing, myslím, že by měl být dostupný v BL (pracuji pouze s loc soubory).
Presne, to same jsem si myslel taky. Bohuzel v zalozce, kde by mel podle meho nazoru byt listing, mam pouze nazev kese a info o jeji velikosti a obtiznosti. Nic vic…
Pokud to normalne nekomu funguje, at to zde prosim uvede, abych vedel, ze ma smysl se tim dale zabyvat a hledat, kde je chyba…
Mě to zcela korektně zobrazuje listingy z GPX generovaných GSAKem
I mě to funguje bez problemu. Je potřeba nahravat soubory GPX ty obsahuji listing a logy. Pokud nahrajes LOC ty sebou listing nenesou
A mate to v zalozce Notes/Description predpokladam. To bude zase blbost…
Ne, tam to nenajdes. Sice uz to nepouzivam, ale pokusim se te navest. Waypoint/Geocache info.
Pokud jsi do Gsaku nahral plnohodnotne PQ a ne jen waypointy, tak to najdes v tehle zalozce
Presne jak popisuji VaF Family, zobrazi se to pak v Pocket Exploreru jako internetova stranka, vcetne moznosti odkryt hint. Jeste dodam, ze Beeline umi tyhle kouzla udelat i s vystupem ze skrysotlace, nejen s PQ. Jedine, co jsem jeste nevychytal, jsou obrazky v listingu- zatim jedina moznost, na kterou jsem prisel je otevreni v Exploreru, zatimco je PDAcko pripojeno k netu, obrazky se nactou a zustanou. Anzto nelovim zas kvanta kesek za den, neni to az takovy problem.
Jasne, tak to pak jo. To jsem zkousel i pred tim, jenze mi to nefunguje. S tim se uz budu asi muset poprat nejak sam, protoze mi na WM6 IE neotvira stranky ulozene v PDA…
Umi BeeLineGPS zobrazit i logy nebo jen listing? Na vygenerovane HTML strance jsou nadepsane, ale nejsou tam…
Umi. Zkusil jsem to po dlouhe dobe spustit. Tak tapnutim a pridrzenim na kesi v mape se otevre roleta a pata polozka shora je Geocaching. Ta se rozklikne a je tam mj. Show Geocaching info. Zobrazi se cely listing, vcetne peti poslednich logu. To je mozna dane nastavenim exportu v GSAKu. Nekontroloval jsem to
T lightning:
Ted se mi stalo, ze jsem provedl export z GSAKu a nezatrhl jsem, ze chci gpx. Vyexporoval jsem loc. Ten samozrejme neobsahuje potrebne udaje. Jsou to jen wpt bez listingu. Jestli tohle neni tvuj problem. Mrkni na to.
Mně to na WM5 otevírá normálně. Je třeba mít IE jako defaultní prohlížeč. A mrkni na nastavení toho exportu z GSAK, abys to neměl nějak omezený.
Mám nejnovější Beeline GPS 1.82 a mám problém, že mi to vyexportovaný GPX z GSAKu vůbec nenaimportuje, hlásí "XML Parse Error: not well-formed (invalid token) at line 1"
GPX soubor začíná takto:
<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?>
<gpx xmlns:xsd="http://www.w3.org/2001/XMLSchema"
xmlns:xsi="http://www.w3.org/2001/XMLSchema-instance"
version="1.0" creator="Groundspeak Pocket Query"
xsi:schemaLocation="GPX: the GPS Exchange Format http://www.topografix.com/GPX/1/0/gpx.xsd http://www.groundspeak.com/cache/1/0 http://www.groundspeak.com/cache/1/0/cache.xsd http://www.gsak.net/xmlv1/1 http://www.gsak.net/xmlv1/1/gsak.xsd"
xmlns="http://www.topografix.com/GPX/1/0">
<desc>Geocache file generated by GSAK (HasChildren)</desc>
<author>GSAK</author>
<email>[email protected]</email>
Dělám něco blbě?
PS: mám poslední verzi GSAKu
Odpovím si sám, musí být prázdný checkbox "include GSAK extra fields". Pak to jde