Ahoj.
Na GC.com jsem obevil tzv. Benchmarks.
Chci se optat oco přesně jde a zda jsou k odlovení nějaké i u nás v ČR.
Dík moc Jirka SEM TAM TEAM.
Ahoj.
Na GC.com jsem obevil tzv. Benchmarks.
Chci se optat oco přesně jde a zda jsou k odlovení nějaké i u nás v ČR.
Dík moc Jirka SEM TAM TEAM.