Vcera jsme mohli Bentleymu u piva poprat a nyni jeste pridam i virtualni gratulaci, at ti to i nadale slape timto pekelnym tempem;)
Tak a je tu dalsi meta. Jirko velika gratulace.
Jirka
No tak to je hezká sumička :o, asi tak půlka z 5ti tisíc né? Tak to gratulejeme, to je jasný! Ono pohodově a popracovně se loví nejlíp…
Jirko mnoho dalších pohodových, popracovních kešek přejí D+H.
A další půllitřík! Ty už by sis je mohl začít rovnat pěkně za sebe
Gratuluju a těšímm se zase na plodnou debatu s Tebou :D:D
[color=blue]Gratulujeme! Ať se ti pořád takhle daří, a hlavně ať vydrží ta pohoda…![]()
Ivo a tým[/color]