Bentley pohodove popracovne >2500

Vcera jsme mohli Bentleymu u piva poprat a nyni jeste pridam i virtualni gratulaci, at ti to i nadale slape timto pekelnym tempem;)

Tak a je tu dalsi meta. Jirko velika gratulace.

Jirka

No tak to je hezká sumička :o, asi tak půlka z 5ti tisíc né? Tak to gratulejeme, to je jasný! Ono pohodově a popracovně se loví nejlíp…

Jirko mnoho dalších pohodových, popracovních kešek přejí D+H.

A další půllitřík! Ty už by sis je mohl začít rovnat pěkně za sebe :smiley: Gratuluju a těšímm se zase na plodnou debatu s Tebou :D:D

[color=blue]Gratulujeme! Ať se ti pořád takhle daří, a hlavně ať vydrží ta pohoda…:wink:

Ivo a tým[/color]