K včerejší dosažené 200 a k ústnímu blahopřání připojuji i písemné. Tak doufám, že do konce roku ta 300 padne.
Gratulujem Bentley a vela pohody do dalsej 100vky :)))
Vsetko najlepsie.
Dekuji za prani. Doufam, ze mi to bude slapat i nadale.
Ja se taky pripojuji ke gratulaci, jen tak dal a preji mnoho nalezenych cache.
Skoro bych zapomel gratulovat:) Jen tak dal.
Jednohlasně či spíše týmově čtyřhlasně též blahopřejeme k 200-tému úlovku!
m+p+a+e
Taky se pripojuji ke gratulacim, jen tak dal!