Bentley007 200

K včerejší dosažené 200 a k ústnímu blahopřání připojuji i písemné. Tak doufám, že do konce roku ta 300 padne.

Gratulujem Bentley a vela pohody do dalsej 100vky :)))

Vsetko najlepsie.

Dekuji za prani. Doufam, ze mi to bude slapat i nadale.

Ja se taky pripojuji ke gratulaci, jen tak dal a preji mnoho nalezenych cache.

Skoro bych zapomel gratulovat:) Jen tak dal.

Jednohlasně či spíše týmově čtyřhlasně též blahopřejeme k 200-tému úlovku!

m+p+a+e

Taky se pripojuji ke gratulacim, jen tak dal!