Bentley007 - 300

Blahopřeji kolegovi k sobotnímu dovršení 300 nalezené cache. Určité mu to bylo milé, zvláště když ji docílil na cache umístěné na kopci Milá

Cmuchale gratulujeme. Super geovykon.

Samozrejme to plati pro Bentley007. Omlouvame se.

Celý náš team taky gratuluje a přeje mnoho dalších zajímavých keší.

…blahopreji !!!

gratulace!

grats

Dekuji za pranicka. Jedeme dal …! :))))

No to je fofr, gratuluji.

super Bentley, len tak dalej :)))

VlaJu team se připojuje k zástupu gratulujících!

Mimochodem jak tak koukám, dvojice Cmuchal a Bentley je (i podle počtu cache) již dostatečně zavedená, takže už si je lidi pletou jako Žebrák a Točník :slight_smile:

Je to tak, je to uz nieco ako Laurel a Hardy alebo Tom a Jerry. Ja som na poslednom geomeatingu podakoval Cmuchalovi, ze Bentley vyborne pripravil maso... alebo to bolo naopak? alebo maso pripravilo Cmuchala?

A nebo jak rika Saman Šlajze s Tučkem !!! :))))

Pripojuji se ke gratulaci , super vykon.

Opožděné, ale srdečné blahopřání k další geocacherské metě.

Tedy to je opravdu uctyhodna rychlost, gratuluji a preji, abys udrzel tempo, Asteris