Bentley007 - 800

Ke včerejšímu osobnímu blahopřání k pohodovému dosažení a překročení osmistovky připojuji i písemné… nějak mě utíkáš…

Bentley, zda se, si nechal namontoval turbo :o) . Zadni rady gratuluji!

Velka gratulace a prani hodne pohodovych, popracovnich a samozrejme i vikendovych kesi.

Taktéž gratuluji a zároveň přeji mnoho těch krásných, pohodových, popracovních. Ale člověče dodnes nevím, kterej z dua Slajs&Tucek ty jsi :-))

Jirko, nebereš to nějak moooc hopem :slight_smile: ?? K tisícovce nedaleko a tak blahopřejeme!!!

M+3 geogirls

Včera u několika rychlých, dnes písemně: Blahopřeju.

copak slajsum a tuckum, tem to slape samo :slight_smile: gratulujeme.

Diky za podporu a gratulace - jedeme dal!

Jirko přibrzdi, nestíhame gratulovat.