Ke včerejšímu osobnímu blahopřání k pohodovému dosažení a překročení osmistovky připojuji i písemné… nějak mě utíkáš…
Bentley, zda se, si nechal namontoval turbo :o) . Zadni rady gratuluji!
Velka gratulace a prani hodne pohodovych, popracovnich a samozrejme i vikendovych kesi.
Taktéž gratuluji a zároveň přeji mnoho těch krásných, pohodových, popracovních. Ale člověče dodnes nevím, kterej z dua Slajs&Tucek ty jsi :-))
Jirko, nebereš to nějak moooc hopem
?? K tisícovce nedaleko a tak blahopřejeme!!!
M+3 geogirls
Včera u několika rychlých, dnes písemně: Blahopřeju.
copak slajsum a tuckum, tem to slape samo
gratulujeme.
Diky za podporu a gratulace - jedeme dal!
Jirko přibrzdi, nestíhame gratulovat.