Jediný kilo Tě dělí od mileniového společenství. Blahopřání z Jihu Moravy.
Pridavam se s gratulaci. Preju stale zdravi s geocachingem.
Celý náš team se připojuje ke gratulaci. Děkujeme za založené keše a těšíme se na další uhlířovic poklady.
Gratulujeme, tak to už se nám blíží další GeoVyvolený!
Hodně štěstí a ať je ta poslední jedna desetinka pohodová!
P.S.
Na dalšího uhlíře/uhlířku/uhlířčata se taky moc těším, navíc třetí FTFko do série by se taky hodilo :-)))
Obrovska gratulace od nasi casti NektarBrothers z mist, tvemu mimoprazskemu kesovani zaslibenemu, tedy z jihu cech. At vsechny dalsi kesky jsou pro tebe skvelymi popracovnimi pohodovkami s Cmuchalem a at i to zakladani ti jde tak dobre jako v prvni devitistovce.
Diky bez tebe a Cmuchala by byly vlny ceskeho geocachingu jen slabounkym cerenim vody. To je Tucek a Slajs a vypecena uhlirska familie dokazi rozpoutat poradne vlnobiti.
Diky!!!
Tak jen pojd, uz se tesime na dalsi Geopupendo:-)) Velke gratulace od cele family.
Gratuluju! Uz jen jediny kilo Te deli od pupenda vlastnim 1000 coinem :o))). Tak pobez, bratrstvo uz ceka… :oP
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
no to chci videt, jak budete bentleymu davat geopupendo - abyste se pri tom panove nezranili, az ten odpruzeny coin poleti rychle zpatky ;)) gratulujeme, at se stale dari ![]()
Gratuluji za celý team a přeji mnoho nadšení a radosti při hledání i tvorbě dalších krabiček:-)
super Bentley, cakal som, kedy tu jednu co Ti chybala das
Ponahlaj sa, hori Ti za patami :)))
Gratulujem :))))
Ty to teda pěkně válcuješ!!! Moc gratuluju a je mi líto že se nemůžu s Tebou účastnit toho nadcházejícího lezení. Byli bychom určitě bezkonkurenční dvojka :-)) Tak to moc neflákej a ať už je Tvé číslo čtyřciferný!
Lidicky dekuji moc za pranicka ale hlavne za vase kesky, za kterymi muzu (nekdy casteji nekdy s prodlevou) vyrazet a ktere zmenily totalne muj zivot. :))))
Sice pozdě, ale přece.Gratuluji a doufám, že ti budu moci potřást pravicí na geopadání.
Jéje, takové jubileum a my to propásli… Jirko, blahopřejeme a držíme palce do blizoučké tisícovky!
M + 3 geogirls
Gratulujeme pozde, ale prece; Prejeme vse geonejlepsi a tesime se na dalsi skvele kese!






