Bentley007-900

Jediný kilo Tě dělí od mileniového společenství. Blahopřání z Jihu Moravy.

Pridavam se s gratulaci. Preju stale zdravi s geocachingem.

Celý náš team se připojuje ke gratulaci. Děkujeme za založené keše a těšíme se na další uhlířovic poklady.

Gratulujeme, tak to už se nám blíží další GeoVyvolený! :wink: Hodně štěstí a ať je ta poslední jedna desetinka pohodová!

P.S.

Na dalšího uhlíře/uhlířku/uhlířčata se taky moc těším, navíc třetí FTFko do série by se taky hodilo :-)))

Obrovska gratulace od nasi casti NektarBrothers z mist, tvemu mimoprazskemu kesovani zaslibenemu, tedy z jihu cech. At vsechny dalsi kesky jsou pro tebe skvelymi popracovnimi pohodovkami s Cmuchalem a at i to zakladani ti jde tak dobre jako v prvni devitistovce.

Diky bez tebe a Cmuchala by byly vlny ceskeho geocachingu jen slabounkym cerenim vody. To je Tucek a Slajs a vypecena uhlirska familie dokazi rozpoutat poradne vlnobiti.

Diky!!!

Tak jen pojd, uz se tesime na dalsi Geopupendo:-)) Velke gratulace od cele family.

Gratuluju! Uz jen jediny kilo Te deli od pupenda vlastnim 1000 coinem :o))). Tak pobez, bratrstvo uz ceka… :oP

no to chci videt, jak budete bentleymu davat geopupendo - abyste se pri tom panove nezranili, az ten odpruzeny coin poleti rychle zpatky ;)) gratulujeme, at se stale dari :slight_smile:

Gratuluji za celý team a přeji mnoho nadšení a radosti při hledání i tvorbě dalších krabiček:-)

super Bentley, cakal som, kedy tu jednu co Ti chybala das :slight_smile: Ponahlaj sa, hori Ti za patami :)))
Gratulujem :))))

Ty to teda pěkně válcuješ!!! Moc gratuluju a je mi líto že se nemůžu s Tebou účastnit toho nadcházejícího lezení. Byli bychom určitě bezkonkurenční dvojka :-)) Tak to moc neflákej a ať už je Tvé číslo čtyřciferný!

Lidicky dekuji moc za pranicka ale hlavne za vase kesky, za kterymi muzu (nekdy casteji nekdy s prodlevou) vyrazet a ktere zmenily totalne muj zivot. :))))

Sice pozdě, ale přece.Gratuluji a doufám, že ti budu moci potřást pravicí na geopadání.

Jéje, takové jubileum a my to propásli… Jirko, blahopřejeme a držíme palce do blizoučké tisícovky!

M + 3 geogirls

Gratulujeme pozde, ale prece; Prejeme vse geonejlepsi a tesime se na dalsi skvele kese!