Bentley007 sto tuctu!

Bentley007

Pohodově, popracovně…
Žádná hoňka nebere mě.
Pivko, pokec, kamarádi,
jen ta šipka pořád svádí [;)]

Když se do toho obuju
a s Čmuchalem pak luxuju,
tak ačkoli mi není dvacet
stovek keší mám hned tucet!

Poklona pane Bentley!!! Spuzva

Gratuluji k dosažení 20 kop. To zní taky hezky, ne?[;)]

Ktery je Slajs a kdo Tucek,

to Vam nikdo nepovi,

oni zatim pohodove

kesku hledaj ve krovi.

 [:D]

tak at se dari i nadale, gratulujeme

 

Pohodove popracovne pije sieste pivo,

pri pohlade na neho,

je mi trochu clivo.

39 kesi,

rozdiel ten ma desi,

na Bentleyho nemam,

dam si siedme pivo [H] 

Sto tuctů, to už je pořádnej nářez [:D]! Gratuluju!

Gratuluju, tato čísla jsou pro mě pořád ještě krapet jiná dimenze [:)]

A další stovečka do sbírky!!! Moc gratuluju! Ani to už nestíhám sledovat. Jen tak dál!

Pratele, kamaradi - diky za projevy ucasti a tesim se na osobni setkani nekde v terenu !!!

Tak Ti zase s radosti po nejake dobe moho pogratulovat k dalsi dosazene mete. Preji mnoho uspechu pri odlovu dalsich kesek.

 

Aucoin 

 

No je videt, ze pohodove popracovni cachovani S&T dvojice si udrzuje svoji rychlost, ktera nikterak nezpomaluje. Tak at to tak svisti i nadale!

Zas jedna pohodova stovka, tak at ti to hleda dal stejne pohodove jako doposud.

Hezká meta, je vidět že severní město pražské jede. Jen neusnout na vavřínech.

Teda jak ty uháníš, to je neuvěřitelný. Gratuluju k dalšímu milníku a přeju hodně štěstí do dalších lovů.

Filip

 

Uff, to jsme prosvihli - alespon dodatecne gratulujeme k dalsimu krasnemu cislu v oblasti vyssich sfer!

Jiříku blahopřejeme, nicméně máme drobnou výhradu.  Deklaruješ
popracovně, pohodově, tzn. že do práce chodíš,  sbíráš o stošest a
kdy tedy strážíš náš pavilon U Chocholouška. Věnuj se pořádně této
chválihodné aktivitě, ať nám to tam nakonec neobsadí nějcí mudlové !
Šlajse i Tučka zdraví D+J.

Stojíme ve frontě gratulantů a také trošinku závistivě pokukujeme na nám neuvěřitelně vzdálené cíle....

Ale zpod Ještědu gratulujeme  a ke všem dalším pohodovým popracovním, předpracovním i zapracovním keškám přejeme hodně radosti a uspokojení všech geokačerských choutek. A myslíme to upřímně! [;)]   I+O [:D][^][G][B][D][:D]