Bentlyho sobotní spanilá jízda...

Bentley007 si zaslouží potlesk: v mimořádně hnusném počasí náš nový kolega “odklouzal” :slight_smile: během dne 13 pražských kešek… gratuluju, to fakt každý den nevidí…

Michal

Jeste par takovejch akci a nebude mit uz co hledat … :slight_smile: